Tilcomp

Anasayfa / 30. Yıl

Tilcomp 30 Yaşında

1993 yılında İstanbul’da kurulan Tilcomp; ulusal ve uluslararası müşterilerine üretim yönetiminde çözümler sunarak başladığı yazılım sektöründeki 30.Yılını kutluyor. Tilcomp Türkiye’nin yerli sermaye ile kurulmuş en eski yazılım şirketlerinden biri olarak kurulduğu günden bugüne yurt içinde ve yurt dışında sayısız yazılım projeyi başarı ile tamamladı

30. Kuruluş yıldönümümüz, bizlere geçmişimiz üzerine düşünmek ve geleceğimizi planlamak için bir fırsat veriyor. Bir donanım şirketi vizyonuyla başlayan yolculuğumuz bir yazılım markasına doğru ilerledi. 30 yıldır yazılım sektöründe olmanın gücü ve Türkiye iş hayatının dinamiklerini iyi bilmenin tecrübesi ile aldığımız her yeni projeyle Tilcomp sürekli yenileniyor.

Dijital dönüşümün kaçınılmaz olduğu günümüzde üretim hacmi, satış ve dağıtım ağı genişleyen şirketler, ürettikleri ya da dağıtımını yaptıkları ürünü, ancak dijital ortamlarda takip edebilir ve operasyonları teknoloji yardımıyla doğru bir şekilde yönetebilir durumda. Kendi kendini yönetebilen, denetleyen ve optimize eden tamamen bilgisayar ve internet ile yönetebilen gerçek zamanlı “Akıllı Fabrikalar”a, yani Endüstri 4.0 a doğru gittiğimiz bu çağda, tüm yazılımlarımızı Endüstri 4.0‘a uyumlu hale getiriyoruz. Endüstri 4.0 ile ERP önemi artmaktadır ve şirketlerdeki konumunu daha da önemli hale getirmektedir. ERP ve MRP yazılımları Endüstri 4.0 gücünü destekler niteliktedir. Tilcomp olarak kurumsal iş yazılımları alanında esnek mimaride ve inovatif yazılımlar geliştirerek konumumuzdaki şirketlere liderlik ettiğimizi söyleyebiliriz. Yazılımlarımızın kullanıcılara sağladığı faydalar açıktır.

Tilcomp olarak tüm iş ortaklarımız ile sürekli olarak iletişimde olmaya azami özen göstererek gerek geliştirme projelerde, gerek ise teknik desteklerle gözümüz kulağımız hep müşterilerimizde oldu. Bize gelen her türlü ihtiyacı incelemeyi ve gerekli geliştirmeleri özenle yapmayı, doğru çözümleri sunmayı liderlik sorumluluğumuzun ayrılmaz bir parçası olarak gördük.

Tilcomp 30. yılını geride bırakırken hiçbir yorgunluk hissetmeksizin şirket yapılarının kalitesini yükseltecek yazılımlar üretmeye devam edecektir.

Hep beraber Nice 30. Yıllara…