Sektörler

Anasayfa / Sektörler

Çelik Üretimi

Çelik Servis Merkezleri, Demir-Çelik ticareti yapanlar ve Haddehanelere yönelik hazırlanmış; barkodlu stok takibi yapan, iş akışlarını, siparişleri ve üretim süreçlerini takib eden bir yazılımıdır. Siparişlerinizi ve fason işlemlerinizi takip edebilir, irsaliye ve fatura basabilirsiniz. Şimdiye kadar sıkıntılı olan stokları kontrol altına alabilir, raporlama opsiyonları sayesinde stratejik kararlar alırken doğru ve özet bilgiye hızlı ulaşabilirsiniz. Firma genelinde ortak bir data oluştuğu için hataları minimuma indirir. Stok Yönetimi sayesinde yaşanan sorunlar ortadan kalkar. Kantar farkı uygulaması ile fireler doğru görüntülenir.

Devamı

Plastik ve Ambalaj

Plastik ve Ambalaj Üretiminizi Akıllıca Yönetin:

Tilcomp Plastik ve Ambalaj Yazılımı, plastik ve ambalaj üretimi yapan şirketler için özel olarak tasarlanmış kapsamlı bir MRP (Malzeme ihtiyaç Planlaması) ve ERP (Kurumsal Kaynak Planlaması) yazılımıdır. Ambalajlarının üretimi ve yönetimi karmaşık bir süreçtir ve bu süreci optimize etmek, izlenebilirlik sağlamak ve kaliteyi artırmak için geliştirilmiş bir çözüm sunuyoruz.

Devamı

Kimya ve Petrokimya

Tilcomp ERP-K, Kimya, Petrokimya ve Boya endüstrisinde, Kompozit, Boya, Petrokimya sektörlerinde, Polyester, Jelkot, Reçine, Boya, Pigment Pasta, Roving, Macun, SMC/BMC, Parafin üreten şirketlere yönelik hazırlanmış, kullanımı kolay, esnek, geniş kapsamlı ve modüler yapıya sahip bir yazılımdır. Reaksiyon ve Miksaj işlemleri de dahil olmak üzere tüm üretim ve stok aşamaları yönetilir. Etkin bir yönetimi hedefleyen programda barkodlu takip yapılır. Reaktörlerin tüm süreç ve aşama değerleri Tilcomp ERP’ye aktarılır.

Devamı

Yapışkanlı Bant Üretimi

Tilcomp ERP-B, Yapışkanlı Bant endüstrisinde, Baskılı ve Baskısız Koli Bantları, Çift Taraflı Bantlar, Medikal Bantlar, Maskeleme Bantları, Klişe Monta Bantları, Elektrik İzolasyon Bantları, Kaydırmazlık Bantları, PVC Bantları ve Yüzey Koruma Filmleri üreticilerine yönelik hazırlanmış, kullanımı kolay, esnek, geniş kapsamlı ve modüler yapıya sahip bir yazılımdır. Dilme, Baskı, Balta Kesim ve Die Cut işlemleri de dahil olmak üzere tüm üretim ve stok aşamalarını yönetilir. Etkin bir yönetimi hedefleyen programda barkodlu takip yapılır.

Devamı

Tekstil

Sizin için kullanımı çok kolay, tek sayfada herşeyi görebileceğiniz, otomatik olarak sizi uyaracak, tek tuşla kapsamlı raporlar alabileceğiniz bir çözümümüz var.

Diğer çözümlerle en büyük farkımız Tilcomp Tekstil programlarının yıllarca tekstilde çalışanlarca hazırlamış olması.

Devamı

Çorap Üretimi

Çorap üretimindeki tüm iş akışlarınızı yönetmeyi sağlayan, çorap üreticilerine özel hazırlanabilen bir programdır. Müşterinize sunduğunuz fiyat teklifinden çorap numunesine, iplik stoğundan işemirlerine, ambalajlamadan dış ticarete kadar tüm süreçlerinizi sanal ortamda yürüten modüler yapıya sahip bir yazılımdır.

Devamı

Mac İçin Çözümler

Tilcomp Ön Muhasebe, ticari yazılımlar içinde en ekonomik ve sade olanı... Kullanımı kolay ve hızlı. Üstelik her adımda size yardımcı olacak şekilde tasarlandı. Tek bilgisayarda veya ağ üzerinden kullanılabiliyor.

Devamı

Makine Üretim Yönetimi

Tilcomp Makine Üretim Yazılımı, makine imalatçılarının iş akışlarını tümüyle otomatize ediyor; iş süreçlerini eksiksiz planlayıp yönetiyor.
Çoğu makine üreticisi, müşterisinin isteklerine göre makine üzerinde değişiklikler yapmakta ve buna uygun parça, yedek parça, aksamlar ve aparatları üretmekte. Dolayısıyla her ürün diğerine göre farklı tasarlandığından bunların takibi zorlaşmakta. Tilcomp Üretim Yönetimi yazılımı ile her bir makinenin tasarım ve üretim bilgileri bağımsız olarak arşivlenip data oluşturulur. Böylece herhangi bir geri dönüşte zaman kaybetmeden doğru bilgiye ulaşmanız sağlanır. Yarımamuller için de aynı şekilde hangi üreticiden ne zaman alındığı hangi operatör tarafından hangi tezgahta kullanıldığı gibi tüm bilgiler takip edilir.

Devamı

Kalıp Üretim Yönetimi

Tilcomp Kalıp Üretim Yönetimi, sadece üretim detaylarını değil, iş akışının gerektirdiği tüm detayları içerir. Müşteriye verilen fiyat teklifi, mal yüklemesi, kalıp revizyonları tüm bilgileri ile takip edilir.

Devamı